Yaşam

Bilardocu Semih Saygıner Time Chasers’ın Yeni Konuğu Oldu

Saat&Saat’ın “Zamanın Peşinde” belgeselinin yeni bölümünde Türkiye’de ve dünyada sayısız şampiyonluklar kazanmış bilardocu Semih Saygıner konuk oluyor.

Türkiye’de saat sektörünün en güçlü markalarından biri olan Saat&Saat’ın sunuculuğunu yaptığı Time Chasers belgeselinin beşinci bölümü yayınlandı. Time Chasers’ın yeni bölümünde bilardoyu Türkiye’de sevdiren ve Dünya Şampiyonu olan bilardocu Semih Saygıner rol aldı. “Zaman tembelleri beklemez, ancak çok çalışanlar zamanla yarışabilir” diyen Saygıner, belgeselde bilardo ile nasıl tanıştığını, bilardoya ve zamana olan ilgisini ve kendisi için unutulmaz olan şampiyonluk maçını anlattı.

Saygıner, zamanla ilgili olarak şunları söyledi: “Zaman doğru kullanıldığında insan doğru hamleler yaptığı takdirde kendini ileriye götürebilir. Zamanı doğru kullanmazsanız huzurlu, mutlu ve başarılı olmanız çok zor.” 1992’deki belgeselde Berlin Dünya Şampiyonası’Dünya 3 Bant Bilardo Şampiyonu Raymond Ceulemans yendiği maçtan bahsediyor. Sizi bir yere götüren meydan okuma budur. Kendinizi zorlamazsanız, potansiyelinizi asla keşfedemezsiniz.”

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu