Haber

AskıdaEv.com depremzedelere konaklama imkanı sağlıyor

Depremzedeler ve yardımsever vatandaşlar barınma ve barınma için AskıdaEv.com’daki bir merkeze geliyor.

Emlak sitesi Zingat.com’dan yapılan açıklamaya göre şirket, depremzedelerin barınma ve barınma ihtiyaçlarını karşılamak için evini veya odalarını depremzedelere tahsis etmek isteyen yardımsever vatandaşları AskidaEv.com’da buluşturuyor. ülke genelinde.

AskidaEv.com’u ziyaret ederken 3 temel bilgi istenir. “Konaklamaya ihtiyacım var” ve “Kalacak uygun yerim var” seçeneklerinden sonra iletişim ve konaklama bilgileri alanlarının doldurulması gerekmektedir. Konaklama bilgileri; Kalacak kişi sayısını ve konaklamanın yapılacağı il seçimini içerir.

Deprem Mağduru Özel Takviye Limiti Askılı Konut aramalarını karşılıyor

Asma Konut platformu üzerinden form doldurmadan doğrudan iletişime geçmek isteyenler 0850 532 61 81 numaralı Zingat Depremzedeler Özel Destek Hattı’na yönlendirilmektedir. Zingat’ın Depremzedelere Özel Yer Hattı, kurulduğu ilk günden beri kesintisiz hizmet vermektedir. depremzedelerin barınma ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılayabilmek için depremzedeler.

Hattaki Zingat ekipleri, depremzedelerin barınma ve barınma ihtiyaçları için konut yönlendirmelerini sürecin her adımında takip ederek hızlı analiz sağlanması konusunda destek sağlıyor. “Evimi/odamı depremzede vatandaşlara tahsis etmek istiyorum” diyen mülk sahiplerine de bu sınır açık.

“Asma Ev ile her türlü destek ülkemize ve halkımıza borcumuzdur”

Açıklamada görüşlerine yer verilen Zingat Genel Müdürü ve Kurucu Ortağı Mehmet Erkek, depremin ardından barınma ihtiyacı olan vatandaşların yanında olduklarını belirterek, depremzedelerin barınma ihtiyaçlarını konut paylaşımı yoluyla ulaştırabildiklerini belirtti. sosyal dayanışma adı altında hayata geçirdikleri uygulama, asdaev.com.

Tüm hayırseverleri AşkıdaEv’e katkıda bulunmaya davet ettiklerini belirten Erkek, “İhtiyaçlar ve imkanlar dahilinde yardım amacıyla kurduğumuz Depremzedeler Özel Destek Hattımız ile yurt/otel/ev/oda fark etmeksizin tüm ihtiyaç sahiplerine hizmet veriyoruz. Askıya alınmış Ev; Öte yandan, farklı kuruluşları takip ediyor ve onlarla bağlantı kuruyoruz, Her kanaldan yardım sağlamaya devam ediyoruz. Zingat üyesi olsun ya da olmasın, ulaştığımız tüm emlak ofisleri ile her zaman iletişim halindeyiz. büyük bir özveriyle çalışmaktadır.Bu çerçevede Asma Konut ile depremzede vatandaşlarımıza vereceğimiz her destek tüm Zingat ailesi olarak ülkemize ve halkımıza borcumuzdur.” terimleri kullandı.

goksun-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu